Laatu syntyy kokemuksesta

Ota meihin yhteyttä!

Yhteystietomme

Hallinto

Timo Hintsala

toimitusjohtaja

0400 943 250

timo.hintsala@hawo.fi

Jouni Pitkänen

kasvujohtaja, myynti ja markkinointi

040 543 6121

jouni.pitkanen@hawo.fi

Asiakaspalvelu & myynti

Jenni Viitala

asiakaspalvelu & HR

045 783 283 15

jenni.viitala@hawo.fi

Tuomas Holappa

Myyntipäällikkö

043 825 7332

tuomas.holappa@hawo.fi

Kalle Keränen

Myyntipäällikkö

044 774 6336

kalle.keranen@hawo.fi

Ari Tornberg

Myyntipäällikkö

040 076 5562

ari.tornberg@hawo.fi

Sinä?

myyjärekry auki Liminkaan ja pk-seudulle 15.8. asti

hawo.fi/rekry

Tuotanto

Risto Ervasti

tehtaanjohtaja

044 769 9610

risto.ervasti@hawo.fi

Aleksi Heiskanen

työnjohtaja, tuotanto

045 783 146 72

aleksi.heiskanen@hawo.fi

Juho Saarni

projektipäällikkö: asennus ja hankinta

045 783 444 70

juho.saarni@hawo.fi

Varasto

Juho Saarni

projektipäällikkö: rahdit ja kuljetukset

045 783 444 70

HAWO varasto

tavaran vastaanotto

044 781 7045

Osoitteemme

Hawo Suomi Oy

Kedonperäntie 49

91900 LIMINKA

 

info@hawo.fi

Laskutusosoitteemme

Verkkolaskuosoite

003728032514

 

Operaattori
Opuscapita Solutions Oy (E204503)

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään paperilaskut osoitteeseen:

 

Hawo Suomi Oy

(Opuscapita Skannauspalvelu)
PL 17658
00062 LASKUTUS

Ota yhteyttä

HAWOn tiimi on valmiina vastaamaan kysymyksiisi ja auttamaan hankettasi onnistumaan laadukkailla pysyvän tai vapaa-ajan asumisen ratkaisuillamme.

 

Kerro vähän taustoja tai raota suunnitelmiasi ja kysy rohkeasti, olemme Sinuun yhteydessä muutaman päivän sisällä!